+90 536 280 38 15 - info@pergolacamguhhergrup.com
Bioklimatik Rolling Roof

Bioklimatik Rolling Roof

Hareketli alüminyum paneller ile tasarlanan, katlanma ve toplanma hareketlerini bir arada sunan dünyadaki tek sistemdir. Paneller özel tasarımla oluşturulmuş tekerlekler ile hareket ettirilir. Algılayıcı sensörü sayesinde tüm paneller birbirine uygun hareket etmeleri için yönlendirilmiştir. Alışılagelmiş sistemlerin aksine daha kolay ve konforlu olanı sizlere sunuyoruz.
Bioklimatik Rolling Roof
Bioklimatik - Rolling Roof Hareketli alüminyum paneller ile tasarlanan, katlanma ve toplanma hareketlerini bir arada sunan dünyadaki tek sistemdir. Paneller özel tasarımla oluşturulmuş tekerlekler ile hareket ettirilir. Algılayıcı sensörü sayesinde tüm paneller birbirine uygun hareket etmeleri için yönlendirilmiştir. Alışılagelmiş sistemlerin aksine daha kolay ve konforlu olanı sizlere sunuyoruz. Her açıdan açılabilme özelliği sayesinde gün ışığından maksimum faydalanma imkânı sunar. Alüminyum panellerin katlanma hareketi sayesinde havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini yitirmez. Katlanabilir özelliği sayesinde dış temizliği çatıya çıkmadan iç taraftan sağlanmaktadır. Kullanıldığı alana estetik ve şıklık katan rollingroof, özel hareket sistemi sayesinde tüm gereksinimleri maksimum düzeyde sağlar. Özel tasarımlı paneller sayesinde yağmurlu ve karlı havalardan etkilenmeksizin havalandırma sağlar. Alüminyum paneller sayesinde iç alana yağmur suyu girişine engel olur. Dayanıklı yapısı sayesinde rüzgârlı havalarda ses yapmaz. Sağladığı ısı yalıtımı ile dört mevsim aranılan rahatlığı sunar. Her türlü hava koşuluna ayak uydurabilen rollingroof çatı sistemleri güvenli bir yaşam alanı yaratır. Kış aylarında açık havanın keyfini sürmeye yardımcı olur. Kendi ekseni etrafında hareket eden paneller istenilen miktarda açılıp, durdurabilir. Farklı büyüklüklerdeki mekanlar için özel tasarlanan rollingroof; kafe, restoran, kurumsal vb. alanlarda farklılık yaratarak konfor sunar. Sigara kullanımının olduğu kafe ve restoranlarda kullanılarak ferah ve rahat bir ortam yaratmak için en iyi çözümdür. Uzun ömürlü yapısı ve renk seçenekleri bulunan rollingroof açılır tavan sistemlerini istediğiniz aydınlatma ve ısıtma sistemiyle zenginleştirebilirsiniz. Talebe uygun olarak led aydınlatma ile lüks bir görünüm kazandırabilir, renk çeşitliliği ile konforlu ve özel kullanım sağlayabilirsiniz. Büyük balkonlar ve çatı katlarında uygulanan rollingroof açılır tavan sistemleri, hem evinizin içini genişletir hem de estetik görünüm kazandırır. Farklı ihtiyaçlara göre hazırlanan rollingroof tavan sistemleri temiz havadan maksimum yararlanma imkânı sunar. Rolling roof açılır tavan sistemleri ile sadece tek bir tuşla kapalı mekânları açık, açık mekânları da kapalı Hâle getirebilirsiniz. Özel tasarım alüminyum çatı paneli sayesinde kışın dondurucu soğuktan, yazın da kavurucu sıcaklardan kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.
Bioklimatik Rolling Roof
Bioklimatik Rolling Roof
Bioklimatik Rolling Roof
Bioklimatik Rolling Roof
Bioklimatik Rolling Roof
Bioklimatik Rolling Roof
Bioklimatik Rolling Roof
Bioklimatik Rolling Roof
Bioklimatik Rolling Roof
Bioklimatik Rolling Roof
GUHHER GRUP PERGOLA CAM Esenler Sanayi Sitesi Beyaz Center B 29 Blok No:33-34 İkitelli OSB Başakşehir / İstanbul Gsm: +90 536 280 38 15 Gsm: +90 533 469 25 24 E-posta: info@pergolacamguhhergrup.com Web: www.pergolacamguhhergrup.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bioklimatik Rolling Roof
Hemen Arayın