+90 536 280 38 15 - info@pergolacamguhhergrup.com
Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin cam sistemleri, kişinin isteğine bağlı olarak uzaktan kumandası ile manuel, yarı otomatik ve otomatik olarak ayarlama yapabildiği, camın dikey olarak açıldığı sistemlerdir. Son teknolojiyle uyumlu uzaktan kumandalı kilit sistemi ile maksimum güvenlik sağlar. Yüksek dirençli temperli cam kullanımı ile çatlama ve kırılmalara karşı güçlüdür.
Giyotin Cam Sistemleri
Temizlenebilir Giyotin Cam Giyotin cam sistemleri, kişinin isteğine bağlı olarak uzaktan kumandası ile manuel, yarı otomatik ve otomatik olarak ayarlama yapabildiği, camın dikey olarak açıldığı sistemlerdir. Son teknolojiyle uyumlu uzaktan kumandalı kilit sistemi ile maksimum güvenlik sağlar. Yüksek dirençli temperli cam kullanımı ile çatlama ve kırılmalara karşı güçlüdür. Sistem cam paneller ile taşıyıcı kanatların birbirlerine sabitlenmesi ile her türlü doğa olayına karşı dayanıklılık göstermektedir. Yüksek termikli alüminyum profiller sayesinde rüzgâr şiddetine karşı son derece dayanıklıdır. Uzaktan kumanda sistemi ile istediğiniz seviyede kolay ayarlama yapabilir, açık ve yarı açık konumda bırakabilir, içerideki temiz havayı kontrol edebilirsiniz. Böylece içerideki hijyeni üst sınırlara taşıyabilirsiniz. Giyotin cam sistemlerindeki sabit paneller kapalı konumda korkuluk görevi görürler. Hem kurulumu hem de kullanımıyla kolaylık sağlamasının yanı sıra kolay temizlenebilir özellik taşırlar. Sessiz kullanımıyla giyotin camlar gürültü kirliliğine neden olmazlar. İşlevselliğiyle günümüzde kullanımı oldukça yaygın, popüler bir üründür. Ev ve iş yerlerinde güvenle kullanılabilir. Giyotin cam profilleri, engelsiz bir manzara deneyimi sunar. Minimalist bir yapıya sahip olan giyotin cam sistemleri alandan tasarruf etmenizi sağlar. Modern ve şık bir görünüm kazandırır. Kafe & Restoranlarda kumandalı sistemiyle kolaylık sağlarken, güvenlikli cam paneller korkuluk görevini üstlenirler. Geniş kullanım alanıyla ekstra yaşam alanı sunar. Uzun ömürlü olan giyotin camlar tasarruf dostu ürünlerdir. Temizliği kolay, hijyeniktir. Üstün özellikleri olan giyotin cam profilleri konutlar, kafeler, restoranlar, villalar, çiftlik evleri, kış bahçeler ve daha birçok alanda kullanılır. İstenilen ölçü ve profillerde imal edilen giyotin cam profillerini farklı renk seçenekleriyle tarzınıza uygun bir hâle getirebilirsiniz.
Giyotin Cam Sistemleri
Giyotin Cam Sistemleri
Giyotin Cam Sistemleri
Giyotin Cam Sistemleri
Giyotin Cam Sistemleri
Giyotin Cam Sistemleri
GUHHER GRUP PERGOLA CAM Esenler Sanayi Sitesi Beyaz Center B 29 Blok No:33-34 İkitelli OSB Başakşehir / İstanbul Gsm: +90 536 280 38 15 Gsm: +90 533 469 25 24 E-posta: info@pergolacamguhhergrup.com Web: www.pergolacamguhhergrup.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Giyotin Cam Sistemleri
Hemen Arayın