+90 536 280 38 15 - info@pergolacamguhhergrup.com

Hakkımızda

GUHHER GRUP PERGOLA CAM Guhher Grup Pergola Cam olarak, 10 yıla varan sektörel birikimimiz ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sergilediği dinamizmi ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktayız. 2012 yılından itibaren büyük deneyimler elde edip, Guhher Grup olarak, 2014 yılında yapı ürünleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Guhher Grup Pergola Cam olarak, bugün faaliyette bulunduğumuz Bioklimatik Rolling Roof, Pergola Sistemleri, Kış Bahçesi, Zip Perde, Jaluzi Cam İçi, başta olmak üzer cam ve alüminyum alanında yenilikçi vizyonu ile öncü rol üstlenmektedir. Esnek yönetim yapısıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Guhher Grup Pergola Cam, bu anlayışı şirket prensibinin vazgeçilmez ilkelerinden olan etkin ekip çalışması ve şeffaf iletişim anlayışı ile başarılı bir biçimde sentezlemektedir. Guhher Grup Pergola Cam, bünyesinde yer alan tüm işlevleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerler, sektörel rakiplerine de örnek teşkil etmektedir. Üretim ve ticari faaliyetlerinde başarıyı hedefleyen Guhher Grup Pergola Cam, cam ve alüminyum sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Guhher Grup Pergola Cam olarak amacımız, tüm Türkiye ve Avrupa’daki müşterilermize en iyi hizmeti sunmaktır. Kaliteli ürün yelpazesi, süreklilik ve müşteri memnuniyetinden ödün verilmemesi için tüm organizasyon ve operasyonel süreçlerini aynı titizlikle yapmaya devam edecektir.
GUHHER GRUP PERGOLA CAM Esenler Sanayi Sitesi Beyaz Center B 29 Blok No:33-34 İkitelli OSB Başakşehir / İstanbul Gsm: +90 536 280 38 15 Gsm: +90 533 469 25 24 E-posta: info@pergolacamguhhergrup.com Web: www.pergolacamguhhergrup.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hemen Arayın