+90 536 280 38 15 - info@pergolacamguhhergrup.com
Pergola Tente Sistemleri

Pergola Tente Sistemleri

Gölgelik alan yaratmak amacıyla oluşturulan, sütun veya direklerle birbirine bağlanan geçit sistemidir. Estetik açıdan da tamamlayıcı ürün olan pergola, açık havanın tadını çıkarmak için en kullanışlı mimari kurulumlardır. Günlük hayatın bir parçası haline gelmiş parklarda, kaldırımlarda sıkça karşımıza çıkmaktadır.
Pergola Tente Sistemleri
Pergola Tente Sistemleri Gölgelik alan yaratmak amacıyla oluşturulan, sütun veya direklerle birbirine bağlanan geçit sistemidir. Estetik açıdan da tamamlayıcı ürün olan pergola, açık havanın tadını çıkarmak için en kullanışlı mimari kurulumlardır. Günlük hayatın bir parçası haline gelmiş parklarda, kaldırımlarda sıkça karşımıza çıkmaktadır. Halk arasında üstü kapalı veya yarı açık oturma alanları, gölgelik olarak da bilinir. Kışın etrafının kapatılmasıyla kış bahçesine dönüştürülebilir. Böylece kışın da açık alandaymış gibi soğuktan etkilenmeden bahçe, balkon vb. yerlerin tadını çıkarabilirsiniz. Sağlam alüminyum iskeletlerden oluşturulur. Böylece uzun ömürlü bir yapı kurulmuş olur. Kurulacağı alanın model ve renklerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Alanın büyüklüğüne göre yapılan özel üretim ile kullanışlı bir mekân yaratılır. Pergola tente sistemi ile yazın güneşten, su geçirmez özelliği ile de yağmurdan korur. Açılır kapanır tente özelliği sayesinde dış etkenlere karşı bir kalkan görevi görür. Çatısı olmayan balkonlar için de pergola tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Balkonu soğuk havadan korumasının yanı sıra şık bir görünüm de kazanmasına yardımcı olur. Açık hava mekânlarında, piknik alanlarında, villa bahçelerinde, kafe, restoran vb. yerlerde isteğe göre üstü açık ya da kapalı konumda kullanım sağlanabilir. İsteğe göre ışıklandırma yapılarak yeni bir form kazandırılır. Renkli ışıklandırma ile kullanıcılarına zengin bir görsel şölen sunar. İşletmelere, açık alanlara ya da kişilerin özel mülkiyetlerine göre dekore edilir. Uzaktan kumandası ile kullanımı kolaydır. Sessiz çalışan kumandası sayesinde etrafı rahatsız etmeden kullanımı gerçekleştirilmiş olur. Pergola sistemleri, bulunduğu alanda ısı izolasyonunu sağlamaya yardımcı olur. Alüminyum iskeleti sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Tasarımları ile bulundukları mimari yapıya uyum sağlayarak, alanların estetik ve görsel yönden zengin görünmesini sağlar. Yaşam kalitesini yükseltirken konforlu bir yaşam alanı da sunmaktadır. Açılır kapanır pergola sistemleri günümüz teknolojisinden yararlanılarak oluşturulan otomasyon sistemleri ile zenginleştirilerek, kumandalar ile yönetilir. Işıklı ve kumandalı ürünler bakım ve temizliğiyle kolaylık sağlayan özelliklere sahiptir. Modern ve işlevsel yapısıyla, dayanıklı olan alüminyum malzemeden üretilen, uzaktan kumanda ile yönetilen, ortamda ısı izolasyonu sağlayan, renkleri ve ışıklandırma seçenekleriyle bulunduğu ortama kalite ve konfor sunar.
Pergola Tente Sistemleri
Pergola Tente Sistemleri
Pergola Tente Sistemleri
Pergola Tente Sistemleri
Pergola Tente Sistemleri
Pergola Tente Sistemleri
Pergola Tente Sistemleri
Pergola Tente Sistemleri
GUHHER GRUP PERGOLA CAM Esenler Sanayi Sitesi Beyaz Center B 29 Blok No:33-34 İkitelli OSB Başakşehir / İstanbul Gsm: +90 536 280 38 15 Gsm: +90 533 469 25 24 E-posta: info@pergolacamguhhergrup.com Web: www.pergolacamguhhergrup.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Pergola Tente Sistemleri
Hemen Arayın