+90 536 280 38 15 - info@pergolacamguhhergrup.com
Zip Perde Sistemleri

Zip Perde Sistemleri

Yılın her mevsiminde rahatlıkla kullanılabilen zip perde sistemi son teknoloji ile üretilmektedir. Ürün stor perde özelliğindedir ve esnek bir yapıya sahiptir. Yaz aylarında gölgelik olarak kullanılan bu ürün aynı zamanda sineklik görevi görmekte ve kullanılan alana sinek, böcek vs. girmesine de engel olmaktadır.
Zip Perde Sistemleri
Zip Perde Sistemleri Yılın her mevsiminde rahatlıkla kullanılabilen zip perde sistemi son teknoloji ile üretilmektedir. Ürün stor perde özelliğindedir ve esnek bir yapıya sahiptir. Yaz aylarında gölgelik olarak kullanılan bu ürün aynı zamanda sineklik görevi görmekte ve kullanılan alana sinek, böcek vs. girmesine de engel olmaktadır. Dikey olarak hareket eden bu ürün aynı zamanda kış aylarında ısı muhafazası ve yoğun rüzgarlar için de kullanılmaktadır. Zip perde imalatçıları arasında yer alan firmamız pek çok kullanıcıya bu ürünü tavsiye etmekte ve evlerine ya da iş yerlerine montajını hassasiyet ile gerçekleştirmektedir. Zip Perde Hangi Alanlarda Kullanılabilir? Zip perde kullanıldığı alanlar için eşsiz bir görsellik sunarken kullanımı yönünden de oldukça ergonomiktir. Temizliği kolaylıkla sağlanabilirken yazın gölgelik olarak kullanılmaktadır. Yoğun olarak Restaurant ve Kafeterya gibi mekanlarda güneşin zararlı ışınlarını kesmek amacı ile tercih edilen bu ürün, sinek ya da böcek gibi hayvanların da alandan uzak durmasını engellemekte ve hijyen de sağlamaktadır. Zip perde modern görünümü ile evlerde, kış bahçesinde, çardaklarda, iş yerlerinde, Havuz kenarlarında vb. kısacası güneşin zararlı ışınlarından, yoğun rüzgarlardan ve doğanın kaçınılmaz saydığı, sinek, böcek, örümcek gibi hayvanlardan sizi korumak için üretilen bir teknoloji harikasıdır. Zip Perde Montajı Nasıl Yapılır? Zip perde montajı firmamız tarafından alınan ölçülere göre özenle gerçekleştirilmektedir. Uzman ekibimizin almadığı ölçüleri kesinlikle dikkate almamaktadır. Ekibimiz kesin ölçüleri alır ve zip perde kesimleri de bu ölçülere göre imalattan geçmektedir. Montaj işlemi için ürünler ekibimiz tarafından montajın yapılacağı alana özenle götürülmekte ve pratik bir şekilde montajı yapılmaktadır.
Zip Perde Sistemleri
Zip Perde Sistemleri
Zip Perde Sistemleri
Zip Perde Sistemleri
Zip Perde Sistemleri
Zip Perde Sistemleri
Zip Perde Sistemleri
Zip Perde Sistemleri
Zip Perde Sistemleri
Zip Perde Sistemleri
GUHHER GRUP PERGOLA CAM Esenler Sanayi Sitesi Beyaz Center B 29 Blok No:33-34 İkitelli OSB Başakşehir / İstanbul Gsm: +90 536 280 38 15 Gsm: +90 533 469 25 24 E-posta: info@pergolacamguhhergrup.com Web: www.pergolacamguhhergrup.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Zip Perde Sistemleri
Hemen Arayın